uwierzyc okladka 4_2016big

Marcowe wydanie „Uwierzyć” już w wersji on-line

Odnawia się świat, a Zmartwychwstały będzie chciał odnowić naszą codzienność. Odnawia się też „Uwierzyć”.

Zmieniamy szatę grafi czną i zespół redakcyjny. Chciałbym zaprosić wszystkich do wspólnego tworzenia tego pisma. Nie sądzę, aby musiało ono być jedynie kolorową kroniką wydarzeń parafi alnych i fundacyjnych. Myślę, że stać nas na zbudowanie miejsca do wymiany myśli, refl eksji i dzielenia się życiem. Bardzo chciałbym, aby „Uwierzyć” odpowiadało na pytania dotykające codzienności i problemów, jakie można w domu, czy pracy. Sporo naszych kłopotów wynika z niewiedzy (Co zrobić, by zostać wiernym nauce Kościoła?), zwątpienia (Czy jestem sam z problemami?), lub swoistej stagnacji (Po co się starać?). Próbujmy wspólnie odpowiadać na te trudności!
[ze wstępu ks. Jacka Gomulskiego]

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z marcowym wydaniem „Uwierzyć” – do pobrania tutaj.

Archiwalne wydania naszego biuletynu znajdziecie na stronie fundacji w zakładce „Wydawnictwo”.