sacrosong plakat obrazek wyrozn1

Sacrosong 2016 – informacje

Przypominamy, że cały czas trwają zapisy na konkurs piosenki religijnej Sacrosong, organizowany przez naszą fundację oraz Szkołę Podstawową nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego.

Pobierz Formularz Zgłoszeniowy      ||      Regulamin konkursu Sacrosong 2016

sacrosong plakat z pdf
—————————————————————————————————————-

Konkurs Sacrosong im. ks. Juliana Chrościckiego skierowany jest do solistów grup wiekowych: przedszkolnych, szkolnych, gimnazjalnych z terenu Dzielnicy Włochy.

Celem konkursu jest umożliwienie dzieciom i młodzieży zaprezentowania swojego talentu muzycznego, pobudzenie i rozwijanie zdolności muzycznych, prezentacja i popularyzacja dziecięcych  i młodzieżowych pieśni religijnych na forum dla publiczności lokalnej. Wydarzenie wpisuje się w obchody jubileuszu 1050. rocznicy chrztu Polski.

Tegoroczna, ósma edycja konkursu odbędzie się 21.04, w Szkole Podstawowej nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego.

Finał konkursu, na którym wystąpią jego laureaci odbędzie się 24.04 w Sali teatralnej, w Fundacji im. ks. prof. Ryszarda Rumianka, ul. Rybnicka 27, o godzinie 12.00.

Całe wydarzenie jest bezpłatne i ogólnodostępne dla Mieszkańców Dzielnicy Włochy i nie tylko.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje: