93798787_2919868358107310_6298746157229146112_o

Wyniki konkursu fotograficznego!

Kochani! Dziękujemy Wam za prace. Każda inna, każda ciekawa w swoim rodzaju?Cieszymy się, że wykorzystaliście wiedzę uzyskaną na zajęciach naszego Klubu Młodego Odkrywcy??
Postanowiliśmy, że główną nagrodę przyznamy Weronice Rybak. Gratulujemy?? Twoja filcowa praca ślicznie łączy się ze sztuczkami fotograficznymi.
Nie sposób ominąć naszym podziwem prace Helenki i Anielki, które dostaną od nas nagrody specjalne.?? Namalowane kotki są jak żywe – macie Dziewczynki rodzinny talent???
Karolina i Jej pyszny jogurt połączony z widokiem z okna zasłużył też na wyróżnienie?? Chętnie poznamy przepis na tą pyszność?
Mama Maria – zasłużyłaś na nagrodę nie tylko uroczym zdjęciem???
Wszystkich uprzejmie prosimy o napisanie nam w prywatnej wiadomości swojego adresu email i domowego. Nagrody ufundowała nasza Fundacja.