default

Ferie z Fundacją – galeria i podsumowanie

Podczas tegorocznych ferii zimowych Fundacja ks. Rumianka przygotowała dla swoich podopiecznych bogaty plan zajęć, pełen zabawy oraz nauki! Zapraszamy do przeczytania podsumowania i obejrzenia zdjęć.W poniedziałek  odwiedzili nas wolontariusze z Instytutu Innowacji, którzy oprócz prowadzenia zabaw i gier polskich oraz swoich narodów nauczyli nas m.in hiszpańskiego tańca Flamenco. Robiliśmy również kartki walentynkowe, a następnie urządziliśmy turniej gier planszowych.Wtorek oraz środa minęły pod znakiem wycieczek – zwiedziliśmy wystawę Dinozaury na żywo, następnego dnia zaś udaliśmy się z wizytą do Pałacu Prezydenckiego.

We czwartek obcowaliśmy z przyrodą – dzieci poznały prawdopodobnie jedne z najbardziej pozytywnych zwierząt na świecie – alpaki :)