A very old school house chalk board

Zajęcia pozalekcyjne w Fundacji

Zapisz się na darmowe zajęcia z przedmiotów szkolnych, na których przemili Prowadzący pomogą Ci zrozumieć interesujące Cię tematy!

zajecia tablica
Zajęcia z języka angielskiego i innych przedmiotów humanistycznych dla dzieci i młodzieży poprowadzi pani Marta.
Zapraszamy w środy od godziny 18:30 – tak długo jak będzie to potrzebne. Dodatkowe spotkania odbywają się w soboty w godzinach 12:00 – 13:30.

Zajęcia z matematyki i fizyki dla dzieci i młodzieży poprowadzi pan Grzegorz. Zapraszamy w czwartki w godzinach 17:00-19:00.

Informacje o zapisach w Kancelarii oraz mailowo kmo@fundacjarumianka.pl

Bardzo prosimy, poinformuj nas wcześniej o tym, że przyjdziesz pierwszy raz! :)

Klub Młodych Odkrywców to miejsce dla każdego, kto chce rozwijać swoje kompetencje!

Chcesz zostać naszym Wolontariuszem i prowadzić zakręcone-naukowe zajęcia dla dzieci i młodzieży? Skontaktuj się!